ZOO Safari – Borysew

Dla wszystkich, którzy mają już dosyć zatłoczonego warszawskiego ZOO, proponuję wyprawę poza miasto. Zoo Safari w Borysewie (http://zoosafari.com.pl) jest świetną alternatywą i doskonałym pomysłem na całodzienną wycieczkę z dziećmi (ok. 150 km od Warszawy, woj. Łódzkie, dojazd w głównej mierze autostradą A2)! Ogród Zoologiczny zajmuje 25 hektarów na których zgromadzono ponad 500 zwierząt egzotycznych reprezentujących 90 gatunków z 5 kontynentów. Cały teren ZOO jest w rękach prywatnego właściciela, który z roku na rok coraz bardziej udoskonala ofertę parku i wprowadza coraz to nowe atrakcje.

DSC01600

Już samo wejście do Zoo zrobiło na nas bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo ładna aranżacja przestrzeni, duże wybiegi dla zwierząt, dobrze oznakowane trasy spacerowe oraz kolorowa ciuchcia która zabiera zmęczonych „zwiedzających” na wycieczkę dookoła parku… to tylko część zalet całego Ogrodu. Nam zwiedzanie z grupą 2,5 latków zajęło połowę dnia. Na wyprawę ruszyliśmy w słoneczny majowy weekend, nie spiesząc się mogliśmy bez „dzikich tłumów” przywitać się z każdym zwierzakiem. Dla porównania w warszawskim ZOO da się wytrzymać jedynie do godziny 11-12-stej później już trzeba uciekać bo ma się wrażenie, że całe miasto „zwiedza” razem z nami.

Dla tych którzy nagle zgłodnieją, przy wejściu/ wyjściu jest umiejscowiony GRILL BAR w którym można zjeść dobrego szaszłyka lub zamówić dziecku zupę.

Podsumowując, atrakcja naprawdę godna polecenia, szczególnie w piękny słoneczny dzień!

CENA ATRAKCJI: Bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 17 zł (dzieci do 12-tego roku życia, uczniowie, studenci, emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne- za okazaniem niezbędnych dokumentów),

Dzieci poniżej 3 lat – WSTĘP WOLNY!

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s